Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Staszów

Strona główna > Kontakt > Fines Staszów

Fines

Staszów

Fines Staszów

Krakowska 15

28-200 Staszów
tel. 15 864 51 51 , 790 887 075
staszow@operatorbankowy.pl

Fines Staszów

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Krakowska 15
28-200 Staszów
tel. 15 864 51 51 , 790 887 075
staszow@operatorbankowy.pl

Aktualności

W miejscowości Staszów na terenie województwa świętokrzyskiego placówka agencyjna Fines znajduje się przy ulicy Krakowskiej 15, stanowiącej główną drogę w miejscowości. W placówce osoby zainteresowane produktami bankowymi mogą uzyskać rzetelne informacje. Doradcy Fines przedstawiają kredyty i pożyczki dostosowane do możliwości i potrzeb interesantów – rolników, przedsiębiorców, osób prywatnych. Propozycje są dobierane każdorazowo indywidualnie przez pracowników Fines dla interesantów, a także szczegółowo omawiane, jeśli Klient wyrazi takie życzenie.

Kontakt