Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Stalowa Wola

Strona główna > Kontakt > Fines Stalowa Wola

Fines

Stalowa Wola

Fines Stalowa Wola

Okulickiego 142 E

37-450 Stalowa Wola
tel. 15 819 40 60 , 505 456 936
stalowawola@operatorbankowy.pl

Fines Stalowa Wola

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Okulickiego 142 E
37-450 Stalowa Wola
tel. 15 819 40 60 , 505 456 936
stalowawola@operatorbankowy.pl

Aktualności

Doradcy kredytowi Fines Operator Bankowi pozostają do Państwa dyspozycji między innymi w Stalowej Woli. Jako specjaliści finansowi mamy przewagę zarówno nad ofertami banków, jak i rozmaitych instytucji pozabankowych. Współpracując z licznymi podmiotami stale rozbudowujemy naszą bazę, którą tworzą pożyczki konsolidacyjne, gotówkowe, hipoteczne, jak również kredyty dla firm. Dzięki temu, analizując dokładnie potrzeby naszych Klientów, jak również przyglądając się elastyczności i możliwościom ich miesięcznego budżetu, jesteśmy w stanie wskazać produkt najlepszy z możliwych. Jeżeli więc poszukujecie Państwo nie tylko odpowiedniej pożyczki, ale i wsparcia doradców finansowych – zapraszamy do naszego oddziału w Stalowej Woli.

Kontakt