Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Środa Wielkopolska

Strona główna > Kontakt > Fines Środa Wielkopolska

Fines

Środa Wielkopolska

Fines Środa Wielkopolska

Kilińskiego 7 A

63-000 Środa Wielkopolska
tel. 796 969 991
srodawlkp@operatorbankowy.pl

Fines Środa Wielkopolska

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Kilińskiego 7 A
63-000 Środa Wielkopolska
tel. 796 969 991
srodawlkp@operatorbankowy.pl

Aktualności

Jesteśmy obecni w kilku miejscach w Wielkopolsce. Jednym z nich jest Środa Wielkopolska, gdzie z pewnością odnajdziecie Państwo niezbędną pomoc specjalistów firmy Fines Operator Bankowy. Ogromnym atutem naszej działalności jest fakt, iż dzięki spójnej ofercie łączymy wiele produktów finansowych – są to zarówno kredyty konsolidacyjne, jak i drobne pożyczki gotówkowe. Możemy zaproponować naszym Klientom szeroki wybór – od kredytów hipotecznych po te, które odpowiadają potrzebom rozwijających się firm i przedsiębiorstw. Udzielamy również porad. Pozostajemy do Państwa pełnej dyspozycji w jednym z naszych oddziałów, który znajduje się w Środzie Wielkopolskiej.

Kontakt