Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Śrem

Strona główna > Kontakt > Fines Śrem

Fines

Śrem

Fines Śrem

Piłsudskiego 2

63-100 Śrem
tel. 61 281 02 98
srem@operatorbankowy.pl

Fines Śrem

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Piłsudskiego 2
63-100 Śrem
tel. 61 281 02 98
srem@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna firmy Fines Operator Bankowy znajduje się w przy Placu 20 Października 23. Biuro znajduje się na parterze, w odnowionym lokalu – zaaranżowanym w sposób sprzyjający obsłudze Klienta. Na przeciwległej stronie ulicy znajdują się miejsca postojowe, gdzie Klienci mogą pozostawić samochód na czas spotkania z doradcą. W placówce przyjmujemy przedsiębiorców, rolników oraz osoby prywatne, których interesują kredyty bądź pożyczki.
Pracownicy Fines sprawdzają dostępne oferty współpracujących banków i firm pozabankowych. Przedstawiają zainteresowanym informacje dotyczące kredytów wraz z obowiązującymi je warunkami. Umożliwia to analizę własnych możliwości i oczekiwań oraz podjęcie świadomej decyzji. Dla osób potrzebujących szybkiego zastrzyku gotówkowego, znajdujemy pożyczki do 10 000 zł.

Kontakt