Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Słupca

Strona główna > Kontakt > Fines Słupca

Fines

Słupca

Fines Słupca

Rotmistrza Witolda Pileckiego 20c

62-400 Słupca
tel. 737 466 344
slupca@operatorbankowy.pl

Fines Słupca

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Rotmistrza Witolda Pileckiego 20c
62-400 Słupca
tel. 737 466 344
slupca@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka Fines Operator Bankowy znajduje się na terenie miejscowości Słupca przy ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 20c. Wnętrza zostały wyremontowane pod potrzeby nowoczesnego przedsiębiorstwa, dzięki czemu nasi pośrednicy zapewniają komfortowe warunki obsługi i profesjonalne wsparcie w zakresie produktów finansowych. Przedstawiają kredyty oraz pożyczki z różnych banków oraz firm pozabankowych. Udzielają informacji klientom indywidualnym oraz biznesowym, a także rolnikom. Pracownicy Fines wspierają Klientów w pozyskiwaniu informacji dotyczących także warunków umowy z instytucjami finansowymi i pomagają w znalezieniu oferty uwzględniającej konkretny cel wydatkowania pozyskanych funduszy.

Kontakt