Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Sławno

Strona główna > Kontakt > Fines Sławno

Fines

Sławno

Fines Sławno

Basztowa 17 C

76-100 Sławno
tel. 59 810 24 79 , 696 065 924
slawno@operatorbankowy.pl

Fines Sławno

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Basztowa 17 C
76-100 Sławno
tel. 59 810 24 79 , 696 065 924
slawno@operatorbankowy.pl

Aktualności

W samym centrum miejscowości Sławno, przy ulicy Basztowa 17 C, znajduje się placówka agencyjna firmy Fines. Biuro kredytowe znajduje się w starszej części miasta, kilka minut spacerem od Urzędu Miasta. Siedziba znajduje się w zabytkowej kamienicy, jednak lokal zaadaptowany został do potrzeb nowoczesnej firmy oraz sprawnej obsługi Klientów. Doradcy Fines udzielają informacji w zakresie produktów finansowych różnych banków oraz firm pozabankowych. Przedstawiają kredyty dla osób indywidualnych, dla rolników oraz przedsiębiorców, jak również szybkie pożyczki – nawet do 20 tys. zł.

Kontakt