Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Skwierzyna

Strona główna > Kontakt > Fines Skwierzyna

Fines

Skwierzyna

Fines Skwierzyna

2-go lutego 1

66-440 Skwierzyna
tel. 796 577 400
skwierzyna@operatorbankowy.pl

Fines Skwierzyna

pn. - pt. 9.00 – 17.00

2-go lutego 1
66-440 Skwierzyna
tel. 796 577 400
skwierzyna@operatorbankowy.pl

Aktualności

W centrum miejscowości Skwierzyna, w niedużej odległości od Urzędu Miejskiego, mieści się placówka agencyjna firmy Fines. Biuro kredytowe znajduje się pod adresem 2-go Lutego 1 w budynku o niskiej zabudowie. Na miejscu informacji udzielają doradcy finansowi, którzy dla naszych Klientów przeglądają aktualne oferty banków i firm pozabankowych. Wyszukują w ten sposób korzystne kredyty i pożyczki, odpowiadające potrzebom i możliwościom finansowym zainteresowanych. Obsługujemy osoby prywatne, rolników i przedsiębiorców.

Kontakt