Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Sandomierz

Strona główna > Kontakt > Fines Sandomierz

Fines

Sandomierz

Fines Sandomierz

11 Listopada 23 (obok dworca PKS)

27-600 Sandomierz
tel. 15 814 18 39 , 698 112 366
sandomierz@operatorbankowy.pl

Fines Sandomierz

pn. - pt. 9.00 – 17.00

11 Listopada 23 (obok dworca PKS)
27-600 Sandomierz
tel. 15 814 18 39 , 698 112 366
sandomierz@operatorbankowy.pl

Aktualności

Jeżeli poszukujecie Państwo najlepszej oferty finansowej w województwie świętokrzyskim, to z pewnością taką odnajdziecie Państwo w oddziale Fines Operator Bankowy znajdującym się w Sandomierzu. Dzięki współpracy z zaufanymi podmiotami jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom dowolny produkt finansowy. Wśród naszych propozycji znajdują się kredyty hipoteczne, dla firm, gotówkowe, jak i pożyczki konsolidacyjne. Co więcej – są to produkty przygotowane przez różne banki oraz instytucje finansowe, dzięki czemu mamy możliwość wskazać Klientom te, które najpełniej odpowiadają ich potrzebom. Jeżeli więc zależy Państwu na doskonałym dopasowaniu oraz nie chcą Państwo godzić się na kompromisy – zapraszamy do naszego oddziału w Sandomierzu. Do Państwa dyspozycji pozostają również nasi wykwalifikowani doradcy kredytowi.

Kontakt