Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Rzeszów

Strona główna > Kontakt > Fines Rzeszów

Fines

Rzeszów

Fines Rzeszów

Mikołaja Kopernika 3/1

35-069 Rzeszów
tel. 577 112 812
rzeszow@operatorbankowy.pl

Fines Rzeszów

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Mikołaja Kopernika 3/1
35-069 Rzeszów
tel. 577 112 812
rzeszow@operatorbankowy.pl

Aktualności

W województwie podkarpackim odnajdziecie nas Państwo miedzy innymi w Rzeszowie. W oddziale czekają na Państwa nasi doświadczeni doradcy, którzy – wspierając się stale poszerzaną wiedzą – z pewnością będą w stanie wskazać odpowiednie rozwiązania. Kredyty, które tworzą naszą ofertę, to produkty przygotowane przez różne banki oraz instytucje finansowe. Zawsze jednak są to zaufane podmioty, z którymi współpracujemy już od dłuższego czasu. Kontaktując się z nami macie więc Państwo możliwość dokonania analizy porównawczej poszczególnych produktów.

W naszej bazie znajdują się pożyczki hipoteczne, konsolidacyjne, jak również tradycyjne kredyty gotówkowe. Jesteśmy więc w stanie dopasować produkt finansowy do określonych potrzeb pożyczkobiorcy. Ponadto – pomożemy wybrać najlepszą ofertę i w możliwie jak najkrótszym czasie sfinalizować umowę.

Kontakt