Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Rydułtowy

Strona główna > Kontakt > Fines Rydułtowy

Fines

Rydułtowy

Fines Rydułtowy

Traugutta 283

44-280 Rydułtowy
tel. 32 750 11 62 , 32 750 40 10
rydultowy@operatorbankowy

Fines Rydułtowy

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Traugutta 283
44-280 Rydułtowy
tel. 32 750 11 62 , 32 750 40 10
rydultowy@operatorbankowy

Aktualności

W Rydułtowach biuro kredytowe Fines zlokalizowane jest przy ulicy Traugutta 283. Położona w centralnej części miejscowości placówka agencyjna największego w Polsce operatora bankowego zapewnia dogodny dojazd. Naprzeciwko mieści się dworzec autobusowy, dzięki czemu osoby z okolic Rydułtowy mogą bez trudności dotrzeć do placówki i skorzystać z propozycji doradztwa specjalistów Fines. Proponujemy pomoc w zakresie uzyskania kredytów oraz szybkich pożyczek. Posiadamy oferty wielu banków i firm pozabankowych.

Kontakt