Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Rogoźno

Strona główna > Kontakt > Fines Rogoźno

Fines

Rogoźno

Fines Rogoźno

Wielka Poznańska 28

64-610 Rogoźno
tel. 791 951 091
rogozno@operatorbankowy.pl

Fines Rogoźno

pn. - pt: 10.00 – 17.00

Wielka Poznańska 28
64-610 Rogoźno
tel. 791 951 091
rogozno@operatorbankowy.pl

Aktualności

Biuro kredytowe w miejscowości Rogoźno w województwie wielkopolskim mieści się przy ulicy Wielka Poznańska 28 w niewielkiej odległości od Urzędu Miejskiego, jak też Jeziora Rogozińskiego. Przy ulicy wyznaczona została ogólnodostępna strefa parkingowa, gdzie Klienci placówki Fines mogą zostawić samochód, udając się na spotkanie z doradcą. W placówce nasi specjaliści zapewniają obsługę na najwyższym poziomie. Dzięki wstępnym konsultacjom mogą dopasować kredyty oraz pożyczki do oczekiwań Klientów. Prezentują oferty wielu banków oraz firm pozabankowych, dzięki wieloletniej współpracy Fines z licznymi instytucjami finansowymi.

Kontakt