Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Radom

Strona główna > Kontakt > Fines Radom

Fines

Radom

Fines Radom

Focha 6

26-600 Radom
tel. 48 363 02 03 , 519 130 602
radom@operatorbankowy.pl

Fines Radom

Traugutta 13

26-610 Radom
tel. 48 362 44 26 , 519 130 601
radom2@operatorbankowy.pl

Fines Radom

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Focha 6
26-600 Radom
tel. 48 363 02 03 , 519 130 602
radom@operatorbankowy.pl

Aktualności

W codziennej pracy korzystamy zarówno z wieloletniego doświadczenia, bogatej wiedzy, jak również dostępnej i stale rozbudowywanej bazy produktów finansowych, dzięki której możemy Państwu zaoferować rozwiązania w pełni odpowiadające indywidualnym potrzebom. To właśnie wyróżnia ofertę Fines Operator Bankowy od propozycji innych podmiotów. Gromadzimy w jednym miejscu produkty o różnych charakterze. Są to zarówno kredyty gotówkowe (tradycyjne propozycja bankowe, jak i popularne, szybkie pożyczki pozabankowe), konsolidacyjne, jak również produkty przygotowane pod kątem zagospodarowania środków, czyli na przykład kredyty dla rolników lub przedsiębiorców.
Odwiedzając nasz odział w Radomiu bądź też kontaktując się z naszymi doradcami telefonicznie lub mailowo możecie Państwu uzyskać niezbędną pomoc. Analizując indywidualną sytuację finansową, jak również szczegółowo przyglądając się Państwa potrzebom, nasi doradcy będą w stanie zaprezentować ofertę produktów dokładnie odpowiadających indywidualnym wymaganiom.
Do współpracy zapraszamy także tych z Państwa, którzy rozważają możliwość zamiany dotychczasowych zobowiązań na jeden, dostosowany do indywidualnych wymagań oraz wygodny w spłacie kredyt konsolidacyjny. Będziemy w stanie wskazać Państwu rozwiązanie najkorzystniejsze – produkt, który z pewnością przyniesie oczekiwane udogodnienie w spłacie zobowiązań.
Zapewniamy także, że wszystkie pożyczki, które tworzą naszą ofertę, są produktami bezpiecznymi.

Fines Radom

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Traugutta 13
26-610 Radom
tel. 48 362 44 26 , 519 130 601
radom2@operatorbankowy.pl

Aktualności

Kontakt