Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Pyrzyce

Strona główna > Kontakt > Fines Pyrzyce

Fines

Pyrzyce

Fines Pyrzyce

Kilińskiego 11

74-200 Pyrzyce
tel. 578 719 129
pyrzyce@operatorbankowy.pl

Fines Pyrzyce

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Kilińskiego 11
74-200 Pyrzyce
tel. 578 719 129
pyrzyce@operatorbankowy.pl

Aktualności

Biuro kredytowe operatora bankowego Fines znajduje się w centrum miejscowości Pyrzyce, w niewielkim oddaleniu od Urzędu Miasta. Placówka mieści się w budynku o parterowej zabudowie, zapewniając możliwość skorzystania z usług również osobom niepełnosprawnym. Ponadto biuro mieści się w ciągu punktów usługowo-handlowych, co stwarza dogodne warunki do jednoczesnego załatwienia wielu spraw. W placówce Fines można dowiedzieć się jakie kredyty dostępne są dla rolników, dla firm, czy dla osób prywatnych, a także zasięgnąć opinii dotyczących pożyczki. Współpracujemy z bankami oraz z firmami pozabankowymi.

Kontakt