Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Puławy

Strona główna > Kontakt > Fines Puławy

Fines

Puławy

Fines Puławy

Piłsudskiego 54

24-100 Puławy
tel. 81 865 15 38
pulawy@operatorbankowy.pl

Fines Puławy

pn. - pt. 10.00 – 18.00

Piłsudskiego 54
24-100 Puławy
tel. 81 865 15 38
pulawy@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna Fines Operator Bankowy położona jest na terenie Puław przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego 54 w niewielkiej odległości od centrum miasta oraz Parku Czartoryskich. W niedużym oddaleniu znajduje się centrum handlowe z przestronnym parkingiem. Na miejscu Klienci mogą uzyskać szczegółowe informacje, które pomogą im podjąć decyzję w zakresie wyboru produktu finansowego – odpowiedniego pod kątem możliwości finansowych oraz dostosowane do określonego celu. Doradcy Fines przedstawić mogą kredyty dla rolników, klientów indywidualnych, firm. Ponadto mogą zaproponować szybkie pożyczki, udzielane przez różne firmy pozabankowe, w wysokości od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Kontakt