Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Puck

Strona główna > Kontakt > Fines Puck

Fines

Puck

Fines Puck

1 Armii Wojska Polskiego 1A

84-100 Puck
tel. (58) 380 33 93
puck@operatorbankowy.pl

Fines Puck

pn. - pt. 9.00 - 17.00

1 Armii Wojska Polskiego 1A
84-100 Puck
tel. (58) 380 33 93
puck@operatorbankowy.pl

Aktualności

Biuro kredytowe Fines Operator Bankowy na terenie Pucka znajduje się w bardzo dogodnie położonym miejscu. Na potrzeby biura został zaadaptowany lokal przy ul. 1 Armii Wojska Polskiego 1A. Z propozycji placówki agencyjnej Fines mogą skorzystać zarówno mieszkańcy Pucka, jak i okolic, których interesują kredyty bądź pożyczki. Nasi eksperci przygotują ofertę modelu gotówkowego, konsolidacyjnego, a także specjalnie dopracowane propozycje dla firm bądź dla rolników.

Kontakt