Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Przemyśl

Strona główna > Kontakt > Fines Przemyśl

Fines

Przemyśl

Fines Przemyśl

Wałowa 7A

37-700 Przemyśl
tel. 502 562 764 , 533 331 320
przemysl@operatorbankowy.pl

Fines Przemyśl

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Wałowa 7A
37-700 Przemyśl
tel. 502 562 764 , 533 331 320
przemysl@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka znajduje się na ul. Jagiellońskiej 21, natomiast wejście jest od ul. Wałowej 7A.

Klienci prowadzący działalność lub mieszkający w Przemyślu w województwie podkarpackim, mogą liczyć na pełne wsparcie wykwalifikowanych doradców kredytowych. Firma Fines już od wielu lat podejmuje nieustanne działania, aby poprzez obecność najlepszych specjalistów w branży finansowej udzielać Państwu wsparcia w różnych miastach w Polsce. Jesteśmy obecni także w Przemyślu. Zadaniem ekspertów Fines jest oczywiście kompleksowe doradztwo. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór pożyczki, dopasowanej pod względem celu przeznaczenia uzyskanych środków, dla wielu jest koniecznością podjęcia decyzji obarczonej ryzykiem. Pragniemy zminimalizować zagrożenie i wskazać Państwu najlepsze z dostępnych obecnie na rynku produkty finansowe. Współpracujemy z największymi bankami jak również różnymi instytucjami finansowymi. Kredyty, które znajdują się w naszej ofercie są więc produktami zróżnicowanymi, aktualnymi oraz opartymi na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Kontakt