Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Poznań

Strona główna > Kontakt > Fines Poznań

Fines

Poznań

Fines Poznań

Juliusza Słowackiego 41

60-521 Poznań
tel. 726 282 828
poznan@operatorbankowy.pl

Fines Poznań

Głogowska 45

60-736 Poznań
tel. 663 282 828 , 665 747 474
poznan2@operatorbankowy.pl

Fines Poznań

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Juliusza Słowackiego 41
60-521 Poznań
tel. 726 282 828
poznan@operatorbankowy.pl

Aktualności

Jesteśmy obecni zarówno w dużych miastach, jak i niewielkich miejscowościach. Kredyty, które oferujemy, to produkty finansowe przygotowane przez zaufane podmioty: banki oraz firmy pożyczkowe. Jednak w przeciwieństwie do nich – my jesteśmy w stanie dać naszym Klientom coś więcej – WYBÓR.
Nieustannie rozbudowujemy naszą bazę – wprowadzamy do niej najlepsze oferty finansowe oferowane przez rozmaite podmioty. Zawsze jednak dbamy o to, aby były to produkty sprawdzone i, co za tym idzie, w pełni bezpieczne dla naszych Klientów. Staramy się w żaden sposób nie ograniczać naszej oferty – dostępne są w niej różne kategorie kredytów, począwszy od hipotecznego, a skończywszy na najpopularniejszych, czyli gotówkowych.

Odwiedzając nasz oddział w Poznaniu zyskujecie Państwo w pierwszej kolejności kompleksowe wsparcie eksperta. Starannie przeanalizuje on Państwa sytuację finansową, uwzględni oczekiwania, w tym również cel przeznaczenia środków, jak również elastyczność miesięcznego budżetu. Na tej podstawie będzie w stanie wyodrębnić spośród dostępnych na rynku finansowym produktów te, które spełniają wszelkie oczekiwania. Kredyty, które zostaną Państwu zaproponowane będą tymi, które pod każdym względem odpowiedzą na Państwa potrzeby.

Współpracując z nami oszczędzacie Państwo czas i pieniądze. Przede wszystkim nie musicie samodzielnie przeglądać oferty banków i firm kredytowych. Poszukiwania pożyczki, w szczególności jeżeli dotyczy to zobowiązania na większą kwotę (np. hipotecznego lub konsolidacyjnego) wymagają też wiedzy. Właśnie dlatego wsparcie ekspertów okazuje się tak pomocne. Po drugie – nie musicie się Państwo obawiać ukrytych kosztów bądź niekorzystnej dla Was umowy. Wszystkie pożyczki trafiające do naszej oferty są produktami bezpiecznymi i proponowanymi przez zaufane podmioty z którymi współpracujemy od dłuższego czasu. Pozostaje nam więc już tylko zaprosić Państwa do naszego oddziału w Poznaniu.

Fines Poznań 2

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Głogowska 45
60-736 Poznań
tel. 663 282 828 , 665 747 474
poznan2@operatorbankowy.pl

Aktualności

Kontakt