Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Poddębice

Strona główna > Kontakt > Fines Poddębice

Fines

Poddębice

Fines Poddębice

Plac Kościuszki 7

99-200 Poddębice
tel. 515 364 363
poddebice@operatorbankowy.pl

Fines Poddębice

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Plac Kościuszki 7
99-200 Poddębice
tel. 515 364 363
poddebice@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna Fines Operator Bankowy na terenie miejscowości Poddębice mieści się przy Placu Kościuszki 7. Położenie w centrum pozwala korzystać z oferty wszystkim, którzy poszukują atrakcyjnych rozwiązań finansowych. Doradcy Fines prezentują Klientom kredyty i pożyczki z różnych banków i firm pozabankowych. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, biznesowych oraz rolników. Gwarantowane doradztwo finansowe uwzględnia indywidualne potrzeby i możliwości finansowe podmiotów zainteresowanych, a także cele, na które środki mają zostać przeznaczone.

Kontakt