Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Pleszew

Strona główna > Kontakt > Fines Pleszew

Fines

Pleszew

Fines Pleszew

Poznańska 22

63-300 Pleszew
tel. 508 327 266
pleszew@operatorbankowy.pl

Fines Pleszew

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Poznańska 22
63-300 Pleszew
tel. 508 327 266
pleszew@operatorbankowy.pl

Aktualności

Firma Fines Operator Bankowy na terenie miejscowości Pleszew posiada swoją placówkę przy ulicy Poznańskiej 22. Lokalizacja w centrum miasta jest znaczącym udogodnieniem dla Klientów, którzy przy okazji mogą załatwić sprawy w znajdującym się nieopodal Urzędzie Miasta, czy zrobić zakupy w pobliskiej Galerii Zamkowej. W placówce Fines wsparcia klientom udzielają doradcy – odpowiadający na wszystkie zapytania odnośnie produktów finansowych różnych banków i firm pozabankowych. Prezentowane kredyty i pożyczki uwzględniają potrzeby i możliwości osób zainteresowanych.

Kontakt