Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Pińczów

Strona główna > Kontakt > Fines Pińczów

Fines

Pińczów

Fines Pińczów

Plac Wolności 11

28-400 Pińczów
tel. 41 357 35 98 , 606 880 917
pinczow@operatorbankowy.pl

Fines Pińczów

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Plac Wolności 11
28-400 Pińczów
tel. 41 357 35 98 , 606 880 917
pinczow@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna Fines Operator Bankowy w Pińczowie znajduje się pod adresem Plac Wolności 11 w odległości 200 metrów od miejskiego rynku. Taka lokalizacja pozwala na szybki i łatwy dojazd do biura kredytowego, gdzie na interesantów czekają doświadczeni i doskonale przygotowani doradcy finansowi. Na miejscu udzielają informacji jakie kredyty są przewidziane dla osób prywatnych, przedsiębiorców oraz rolników. Możliwe jest również uzyskanie informacji odnośnie pozyskania dodatkowych finansów z firm pozabankowych. Pracownicy Fines przedstawią na życzenie Klienta szybkie pożyczki.

Kontakt