Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Piła

Strona główna > Kontakt > Fines Piła

Fines

Piła

Fines Piła

Śródmiejska 15

64-920 Piła
tel. 501 094 073
pila@operatorbankowy.pl

Fines Piła

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Śródmiejska 15
64-920 Piła
tel. 501 094 073
pila@operatorbankowy.pl

Aktualności

Jako specjaliści w branży finansowej jesteśmy w stanie udzielić naszym Klientom kompleksowej porady, jak również pomóc im w wyborze dopasowanego i odpowiadającego ich potrzebom produktu. W przeciwieństwie do instytucji bankowych oraz tradycyjnych firm pożyczkowych – posiadamy dostęp do rozbudowanej bazy, a dzięki niej możemy zaproponować Państwu produkt możliwie jak najlepiej dostosowany do indywidualnych wymagań. Mamy też dostęp do aktualnych ofert dostępnych na rynku finansowym. Kredyty, które proponujemy, są całkowicie bezpieczne i zostały sprawdzone przez naszych ekspertów. Jeżeli więc potrzebujecie Państwo pożyczki – zapraszamy do naszego oddziału w Pile. Jesteśmy przekonani, że uda nam się Państwu pomóc i wskazać produkt spełniający wszelkie oczekiwania. W przypadku jakichkolwiek pytań – prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Kontakt