Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Piecki

Strona główna > Kontakt > Fines Piecki

Fines

Piecki

Fines Piecki

Szewska 1 A

11-710 Piecki
tel. 514 939 822
piecki@operatorbankowy.pl

Fines Piecki

pn. - pt. 8.00 – 16.00

Szewska 1 A
11-710 Piecki
tel. 514 939 822
piecki@operatorbankowy.pl

Aktualności

Położona w dogodnej lokalizacji w Pieckach placówka agencyjna Fines znajduje się przy ulicy Zwycięstwa 27, stanowiącej część drogi krajowej nr 59. Dzięki temu osoby zamieszkujące Piecki oraz okolice mogą w prosty sposób dotrzeć do naszego biura kredytowego zarówno komunikacją autobusową, jak i własnym samochodem. Na miejscu personel udziela szczegółowych informacji w zakresie produktów finansowych z różnych banków i firm pozabankowych. W ofercie operatora bankowego znajdują się kredyty dla firm, dla rolników, dla osób prywatnych – gotówkowe i konsolidacyjne.

Kontakt