Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Piaseczno

Strona główna > Kontakt > Fines Piaseczno

Fines

Piaseczno

Fines Piaseczno

Sienkiewicza 8

05-500 Piaseczno
tel. 790 805 809
piaseczno@operatorbankowy.pl

Fines Piaseczno

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Sienkiewicza 8
05-500 Piaseczno
tel. 790 805 809
piaseczno@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie Piaseczna placówka firmy Fines Operator Bankowy mieści się przy ulicy Henryka Sienkiewicza 8 w niewielkiej odległości od Parku Miejskiego. Dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd zarówno komunikacją miejską, jak i własnym samochodem. Lokal pod potrzeby biura został wyremontowany, dzięki czemu zapewnia bardzo dobre warunki obsługi. Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty Fines mogą w placówce agencyjnej w Piasecznie zaczerpnąć szczegółowych informacji. Personel prezentuje możliwe dostępne kredyty oraz szybkie pożyczki, zapewniając bardzo szybką odpowiedź kredytową. Jest to zasługą sprawnego systemu oraz współpracy z wieloma bankami i firmami pozabankowymi, świadczącymi usługi finansowe.

Kontakt