Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Oświęcim

Strona główna > Kontakt > Fines Oświęcim

Fines

Oświęcim

Fines Oświęcim

Dąbrowskiego 21

32-600 Oświęcim
tel. 518 089 770
oswiecim@operatorbankowy.pl

Fines Oświęcim

pn. - pt. 9.00 - 17.00

Dąbrowskiego 21
32-600 Oświęcim
tel. 518 089 770
oswiecim@operatorbankowy.pl

Aktualności

Systematycznie rozwijając działalność Fines oraz rozbudowując nasze struktury, dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi doradcy byli obecni także i w Oświęcimiu. Ich zadaniem jest wspieranie Państwa przy wyborze pożyczki. Współpracując z licznymi instytucjami bankowymi oraz finansowymi, mamy stały dostęp do najnowszych ofert i najkorzystniejszych produktów. Kredyty, które możemy zaprezentować, w pełni odpowiadające Państwa oczekiwaniom, są produktami całkowicie bezpiecznymi. Jeżeli więc poszukujecie Państwo wsparcia ekspertów finansowych oraz doradców kredytowych – zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Zapraszamy do naszej placówki w Oświęcimiu (w godzinach jej funkcjonowania) bądź też umówienia się na spotkanie indywidualne – drogą mailową bądź telefoniczną. Dołożymy wszelkich starań, aby udzielić Państwu niezbędnego wsparcia.

Kontakt