Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Ostrowiec Świętokrzyski

Strona główna > Kontakt > Fines Ostrowiec Świętokrzyski

Fines

Ostrowiec Świętokrzyski

Fines Ostrowiec Świętokrzyski

Młyńska 1

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. 669 160 015
ostrowiecswietokrzyski@operatorbankowy.pl

Fines Ostrowiec Świętokrzyski

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Młyńska 1
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. 669 160 015
ostrowiecswietokrzyski@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna firmy Fines na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego znajduje się pod adresem Młyńska 1, w odległości około 250 metrów od Rynku oraz 150 metrów od rozległego Parku Miejskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Spokojna i zaciszna uliczka, znajduje się blisko Domu Handlowego z dużym, ogólnodostępnym parkingiem. Lokal został odnowiony i nowoczesne wnętrze zapewnia komfortowe warunki spotkań Klientów z doradcami Fines, którzy podczas konsultacji udzielają informacji dotyczących takich produktów finansowych jak: szybkie pożyczki oraz kredyty – gotówkowe, konsolidacyjne, dla firm, dla rolników.

Kontakt