Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Ostrów Mazowiecka

Strona główna > Kontakt > Fines Ostrów Mazowiecka

Fines

Ostrów Mazowiecka

Fines Ostrów Mazowiecka

Pl. Księżnej Anny Mazowieckiej 6

07-300 Ostrów Mazowiecka
tel. 29 745 31 06
ostrowmazowiecka@operatorbankowy.pl

Fines Ostrów Mazowiecka

pn. - pt. 9.30 – 17.00

Pl. Księżnej Anny Mazowieckiej 6
07-300 Ostrów Mazowiecka
tel. 29 745 31 06
ostrowmazowiecka@operatorbankowy.pl

Aktualności

Fines to niezależny operator sieci agencji bankowych w Polsce. Posiada placówki na terenie większych i mniejszych miejscowości w całym kraju. Dzięki temu każda osoba zainteresowana ofertą kredytów bądź pożyczek ma dogodny dostęp do placówki Fines. Na terenie Ostowi Mazowieckiej placówka mieści się w centrum w pobliżu Urzędu Miasta oraz zabytkowego Ratusza. Lokalizacja przy placu Księżnej Anny Mazowieckiej 6 gwarantuje łatwy dojazd mieszkańcom, jak też osobom z najbliższych okolic.
W Fines na klientów czekają doradcy, którzy dostosują kredyty i pożyczki do indywidualnym potrzeb oraz oczekiwań. Obsługujemy osoby prywatne zainteresowane zakupem na kredyt mieszkania, samochodu, a także sfinansowania innych przedsięwzięć. Przyjmujemy także rolników oraz przedsiębiorców. Umożliwiamy porównanie ofert z różnych instytucji finansowych w jednym miejscu.

Kontakt