Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Oborniki

Strona główna > Kontakt > Fines Oborniki

Fines

Oborniki

Fines Oborniki

Czarnkowska 26

64-600 Oborniki
tel. 61 646 22 16 , 531 09 11 02
oborniki@operatorbankowy.pl

Fines Oborniki

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Czarnkowska 26
64-600 Oborniki
tel. 61 646 22 16 , 531 09 11 02
oborniki@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka firmy Fines w miejscowości Oborniki w województwie wielkopolskim mieści się przy ulicy Czarnkowskiej, stanowiącej część drogi krajowej numer 178. Biuro kredytowe znajduje się w wolnostojącym budynku pod numerem 26, w odnowionych wnętrzach, zapewniając wysokiej jakości obsługę Klientów. Do placówki mogą zgłaszać się osoby zainteresowane produktami finansowymi, takimi jak: kredyty lub pożyczki. Doradcy Fines przedstawiają oferty wielu banków i firm pozabankowych, odpowiadające aktualnym potrzebom i wymaganiom interesantów. Pracownicy dostosowują kredyty, pod kątem warunków, do planowanego celu wydatku. Z Fines mogą Państwo zyskać finanse na samochód, mieszkanie, czy pożyczkę na wakacje lub kurs.

Kontakt