Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Nysa

Strona główna > Kontakt > Fines Nysa

Fines

Nysa

Fines Nysa

Celna 12 /4

48-300 Nysa
tel. 782 167 190
nysa@operatorbankowy.pl

Fines Nysa

pn. - pt. 8.30 – 17.00

Celna 12 /4
48-300 Nysa
tel. 782 167 190
nysa@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie Nysy placówka agencyjna Fines jest ulokowana przy ulicy Celnej 12 w lokalu nr 4. Odnowione i przestronne wnętrze pozwala na komfortową obsługę. Z myślą o Klientach stworzyliśmy także strefę poczekalni. Biuro kredytowe znajduje się w centrum miasta przy uczęszczanej ulicy. Znajdują się tu miejsca postojowe, dzięki czemu osoby zainteresowane naszym doradztwem mogą zaparkować samochód w pobliżu. W placówce Fines pracownicy przedstawiają kredyty wielu banków – konsolidacyjne, gotówkowe, dla rolników, dla firm. Ponadto osobom zainteresowanym produktami finansowymi możemy przedstawić szybkie pożyczki do 10 000 złotych.

Kontakt