Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Nowy Tomyśl

Strona główna > Kontakt > Fines Nowy Tomyśl

Fines

Nowy Tomyśl

Fines Nowy Tomyśl

Poznańska 9

64-300 Nowy Tomyśl
tel. 61 445 10 74 , 605 883 880
nowytomysl@operatorbankowy.pl

Fines Nowy Tomyśl

pn. - pt: 10.00 – 17.00

Poznańska 9
64-300 Nowy Tomyśl
tel. 61 445 10 74 , 605 883 880
nowytomysl@operatorbankowy.pl

Aktualności

Biuro kredytowe firmy Fines Operator Bankowy w Nowym Tomyślu znajduje się w centrum miasta, zaledwie 300 metrów od głównego placu z ratuszem. Placówka mieści się w zabytkowej kamienicy. Odnowione i wyremontowane wnętrza zapewniają dogodne warunki do obsługi Klientów, którzy mogą skorzystać z wyselekcjonowanej przez nas oferty finansowej wielu banków i firm pozabankowych. Nasi doradcy przedstawiają szybkie pożyczki do kwoty kilku tysięcy złotych. Osoby prywatne, przedsiębiorcy, rolnicy mogą także zasięgnąć opinii u naszych pracowników, którzy prezentują jakie kredyty mogą zaciągnąć. Każda propozycja jest starannie przygotowana pod indywidualne możliwości oraz potrzeby każdej osoby, po przeprowadzeniu rozmów wstępnych.

Kontakt