Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Nowy Targ

Strona główna > Kontakt > Fines Nowy Targ

Fines

Nowy Targ

Fines Nowy Targ

Długa 93

34-400 Nowy Targ
tel. 18 266 61 61
nowytarg@operatorbankowy.pl

Fines Nowy Targ

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Długa 93
34-400 Nowy Targ
tel. 18 266 61 61
nowytarg@operatorbankowy.pl

Aktualności

Dzięki doskonale opracowanej strategii rozwoju, możecie Państwo odnaleźć oddziały Fines w różnych miastach oraz regionach Polski. Obecni jesteśmy także w Nowym Targu, gdzie w jednym z naszych oddziałów do Państwa dyspozycji pozostają doświadczeni doradcy kredytowi.
Atutem naszej oferty jest przede wszystkim jej elastyczność. Dysponujemy stale rozbudowywaną bazą danych, dzięki której możemy proponować naszym Klientom pożyczki wielu banków oraz instytucji finansowych. Są to zarówno kredyty hipoteczne, gotówkowe, jak i konsolidacyjne – całkowicie dostosowane do potrzeb danego konsumenta. Współpracując z Państwem staramy się wskazywać takie produkty, które odpowiadają konkretnym potrzebom oraz kondycji budżetu. Jesteśmy przekonani, że odwiedzając naszą placówkę w Nowym Targu uzyskacie Państwo niezbędną pomoc.

Kontakt