Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Nowy Dwór Gdański

Strona główna > Kontakt > Fines Nowy Dwór Gdański

Fines

Nowy Dwór Gdański

Fines Nowy Dwór Gdański

Sikorskiego 10 /2

82-100 Nowy Dwór Gdański
tel. 55 247 38 59 , 607 430 054
nowydworgd@operatorbankowy.pl

Fines Nowy Dwór Gdański

pn. - pt. 10.00 – 16.30

Sikorskiego 10 /2
82-100 Nowy Dwór Gdański
tel. 55 247 38 59 , 607 430 054
nowydworgd@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie Nowego Dworu Gdańskiego placówka agencyjna Fines znajduje się przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego 10 w lokalu pod numerem 2. Położenie przy jednej z głównych arterii miasta zapewnia łatwy dojazd wszystkim osobom zainteresowanym ofertą finansową wiodących banków oraz sprawdzonych i zaufanych firm pozabankowych. W Fines Klienci mogą zdobyć informacje, a także otrzymać kredyty i pożyczki z różnych instytucji finansowych. Nasi doradcy przedstawiają różne propozycje, co umożliwia porównanie warunków umowy, a tym samym wybór najbardziej korzystnych rozwiązań. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorców, rolników. Pomagamy w doborze produktu finansowego do konkretnych potrzeb oraz przeznaczenia.

Kontakt