Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Nowa Sól

Strona główna > Kontakt > Fines Nowa Sól

Fines

Nowa Sól

Fines Nowa Sól

Wrocławska 2

67-100 Nowa Sól
tel. 511 680 975 , 502 668 643
nowasol@operatorbankowy.pl

Fines Nowa Sól

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Wrocławska 2
67-100 Nowa Sól
tel. 511 680 975 , 502 668 643
nowasol@operatorbankowy.pl

Aktualności

Największy, niezależny operator sieci agencji kredytowych w Polsce – firma Fines, gwarantuje dogodny dostęp do bogatej oferty produktów finansowych na obszarze całego kraju. Na terenie miejscowości Nowa Sól z województwa lubuskiego placówka agencyjna zlokalizowana jest w centrum. Biuro kredytowe znajduje się przy ul Wrocławska 2. Obsługi Klientów podejmują się przeszkoleni pracownicy, którzy udzielają wsparcia w przeglądaniu dostępnych produktów finansowych. W Fines, w jednym miejscu, dostępne są propozycje z różnych banków oraz firm pozabankowych. Dzięki temu osoby zainteresowane mogą otrzymać odpowiednio dopasowane kredyty i pożyczki. Pracownicy Fines udzielają wsparcia osobom prywatnym, rolnikom, a także przedsiębiorcom.

Kontakt