Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Nowa Ruda

Strona główna > Kontakt > Fines Nowa Ruda

Fines

Nowa Ruda

Fines Nowa Ruda

Podjazdowa 2 D

57- 400 Nowa Ruda
tel. 730 416 814
nowaruda2@operatorbankowy.pl

Fines Nowa Ruda

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Podjazdowa 2 D
57- 400 Nowa Ruda
tel. 730 416 814
nowaruda2@operatorbankowy.pl

Aktualności

Biuro operatora bankowego Fines w Nowej Rudzie położone jest w centrum miejscowości, w pobliżu miejskiego Rynku. Dzięki dogodnej lokalizacji osoby zainteresowane ofertą firmy mają zapewniony łatwy dojazd. W placówce mogą uzyskać szczegółowe informacje o produktach finansowych z różnych banków oraz firm pozabankowych. Przeglądamy kredyty dla rolników, przedsiębiorców, osób prywatnych z różnych instytucji finansowych i przedstawiamy najkorzystniejsze oferty. Umożliwiamy zapoznanie się także z propozycjami szybkich pożyczek.

Kontakt