Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Nakło nad Notecią

Strona główna > Kontakt > Fines Nakło nad Notecią

Fines

Nakło nad Notecią

Fines Nakło nad Notecią

Rynek 6

89-100 Nakło nad Notecią
tel. 666 544 554
naklo@operatorbankowy.pl

Fines Nakło nad Notecią

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Rynek 6
89-100 Nakło nad Notecią
tel. 666 544 554
naklo@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna firmy Fines znajduje się przy ulicy Dąbrowskiego 34 w niewielkiej odległości od Rynku oraz Parku 700-lecia Nakła. Na potrzeby biura kredytowego lokal został wyremontowany i zaaranżowany w nowoczesny sposób, aby zagwarantować Klientom dogodne warunki świadczenia usług. Sprawny sprzęt w połączeniu z rozbudowaną bazą ofert wielu banków i firm pozabankowych pozwala na szybkie wyszukanie odpowiednich dla interesantów ofert. Pracownicy Fines informują, jakie kredyty i pożyczki są dostępne, jakimi warunkami są obwarowane. Prezentują produkty finansowe dla przedsiębiorców, dla rolników oraz dla Klientów indywidualnych na potrzeby prywatne, proponując kredyty gotówkowe lub konsolidacyjne.

Kontakt