Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Myślibórz

Strona główna > Kontakt > Fines Myślibórz

Fines

Myślibórz

Fines Myślibórz

Bohaterów Warszawy 9/1

74-300 Myślibórz
tel. 530 097 047
mysliborz@operatorbankowy.pl

Fines Myślibórz

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Bohaterów Warszawy 9/1
74-300 Myślibórz
tel. 530 097 047
mysliborz@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna Fines znajduje się w Myśliborzu przy ulicy Bohaterów Warszawy 9 w odległości 300 metrów od Urzędu Miasta. Lokalizacja w centrum miejscowości przy drodze krajowej pozwala na łatwy dojazd. W niewielkiej odległości od biura kredytowego znajduje się parking. W placówce Fines Klienci mogą pozyskać szczegółowe informacje dotyczące określonych rozwiązań finansowych. Nasi pracownicy przedstawiają interesantom kredyty gotówkowe i konsolidacyjne, dla firm i dla rolników, a także szybkie pożyczki do 10 tys. zł. Podczas spotkania przedstawione zostają oferty różnych banków i firm pozabankowych.

Kontakt