Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Mrągowo

Strona główna > Kontakt > Fines Mrągowo

Fines

Mrągowo

Fines Mrągowo

Mały Rynek 3

11-700 Mrągowo
tel. 89 741 16 26 , 607 760 090
mragowo@operatorbankowy.pl

Fines Mrągowo

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Mały Rynek 3
11-700 Mrągowo
tel. 89 741 16 26 , 607 760 090
mragowo@operatorbankowy.pl

Aktualności

Biuro kredytowe Fines w Mrągowie znajduje się w ścisłym centrum miasta. W niewielkiej odległości od placówki jest główny plac miejski z ratuszem, zaś o 250 metrów oddalona jest promenada nad Jeziorem Czos. Przy placówce można zaparkować pojazd na ogólnodostępnych miejscach postojowych, co stanowi znaczne ułatwienie dla osób, pragnących skorzystać z doradztwa pracowników biura. Udzielają Klientom szczegółowych informacji w zakresie propozycji przygotowanych przez różne banki i firmy pozabankowe. Marka Fines Operator Bankowy może zaproponować kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, dla rolników, dla firm, a także szybkie pożyczki nawet do 10 000 złotych. Mieszkańcy Mrągowa i okolic mogą pozyskać szczegółowe informacje w placówce franczyzowej przy ulicy Mały Rynek 3.

Kontakt