Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Mosina

Strona główna > Kontakt > Fines Mosina

Fines

Mosina

Fines Mosina

Szosa Poznańska 46

62-050 Mosina
tel. 608 063 058
mosina@operatorbankowy.pl

Fines Mosina

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Szosa Poznańska 46
62-050 Mosina
tel. 608 063 058
mosina@operatorbankowy.pl

Aktualności

Biuro kredytowe Fines Operator Bankowy w Mosinie znajduje się przy ulicy Szosa Poznańska 46, w centrum miejscowości w niewielkiej odległości od Urzędu Miasta. Przed budynkiem jest parking płatny, gdzie można zostawić pojazd na czas spotkania z doradcą. Pracownicy Fines udzielają w czasie konsultacji informacji i prezentują kredyty oraz pożyczki, z jakich osoby zainteresowane mogą dzięki naszej ofercie skorzystać. To propozycje pozyskane w krótkim czasie z wielu banków i firm pozabankowych. Klienci mogą liczyć na szybką decyzję kredytową.

Kontakt