Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Międzyrzecz 2

Strona główna > Kontakt > Fines Międzyrzecz 2

Fines

Międzyrzecz 2

Fines Międzyrzecz 2

Mieszka I 14/2

66-300 Międzyrzecz
tel. 530 060 685
miedzyrzecz2@operatorbankowy.pl

Fines Międzyrzecz 2

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Mieszka I 14/2
66-300 Międzyrzecz
tel. 530 060 685
miedzyrzecz2@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna marki Fines znajduje się na terenie miejscowości Międzyrzecz przy Świerczewskiego 14/2 w centrum miast. Biuro kredytowe udziela informacji na temat dostępnych produktów finansowych. Doradcy Fines przedstawiają kredyty, dostosowane do określonych celów Klientów biznesowych oraz indywidualnych. Propozycja dotyczy także szybkich pożyczek. W placówce można również uzyskać informacje, dotyczące produktów finansowych dla rolników. Firma Fines na terenie miejscowości Międzyrzecz umożliwia sprawdzenie w jednym miejscu ofert licznych banków i firm pozabankowych.

Kontakt