Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Lublin 2

Strona główna > Kontakt > Fines Lublin 2

Fines

Lublin 2

Fines Lublin 2

Lipowa 12

20-024 Lublin
tel. 81 307 61 21 , 799 241 000
lublin2@operatorbankowy.pl

Fines Lublin 2

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Lipowa 12
20-024 Lublin
tel. 81 307 61 21 , 799 241 000
lublin2@operatorbankowy.pl

Aktualności

Jedną z naszych placówek w województwie lubelskim znajdą Państwo przy ul. Lipowej 12 w Lublinie. W środku czekają na Państwa doradcy, którzy z pewnością, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, będą w stanie udzielić niezbędnej pomocy przy wyborze pożyczki. Pragniemy zapewnić, że kredyty, które proponujemy naszym klientom, zawsze zostają dokładnie sprawdzone pod względem bezpieczeństwa. Decydując się na skorzystanie ze wsparcia naszych doradców nie musicie się więc Państwo obawiać nieuczciwości ze strony podmiotu oferującego produkt finansowy. Co więcej – w naszej stale rozbudowywanej bazie produktów znajdują się zarówno oferty gotówkowe, hipoteczne, jak również przygotowane dla Klientów planujących zakup samochodu czy też poszukującego wsparcia dla swojej firmy.

Z naszymi doradcami mogą się Państwo skontaktować osobiście, odwiedzając nasz oddział w Lublinie, bądź też telefonicznie lub mailowo. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Kontakt