Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Lubin

Strona główna > Kontakt > Fines Lubin

Fines

Lubin

Fines Lubin

Piastowska 4/2

59-300 Lubin
tel. 506 301 505
lubin@operatorbankowy.pl

Fines Lubin

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Piastowska 4/2
59-300 Lubin
tel. 506 301 505
lubin@operatorbankowy.pl

Aktualności

Największy niezależny operator sieci agencji kredytowych w Polsce – firma Fines – posiada swoją placówkę na terenie Lubina przy ulicy Piastowskiej 4/2.
W placówce Fines Klienci mogą otrzymać wszystkie informacje niezbędne do podjęcia decyzji o wzięciu kredytu lub pożyczki. Pracownicy przedstawią propozycje licznych banków oraz firm pozabankowych. Po zapoznaniu się z warunkami osoby zainteresowane mogą odrzucić te kredyty, które nie spełniają ich oczekiwań. W placówce możliwe jest również wzięcie pożyczki do 10 000 zł.

Kontakt