Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Łowicz

Strona główna > Kontakt > Fines Łowicz

Fines

Łowicz

Fines Łowicz

Krakowska 18

99-400 Łowicz
tel. 46 895 18 59
lowicz@operatorbankowy.pl

Fines Łowicz

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Krakowska 18
99-400 Łowicz
tel. 46 895 18 59
lowicz@operatorbankowy.pl

Aktualności

Biuro kredytowe Fines znajduje się w Łowiczu w centrum, w pobliżu Trójkątnego Rynku. Placówka mieści się na parterze odnowionej kamienicy przy ulicy Krakowskiej 18. Nieopodal znajduje się Galeria Łowicka i Urząd Pocztowy. Osoby zmotoryzowane nie będą miały trudności z zaparkowaniem w pobliżu samochodu. Ponadto w pobliżu przebiegają dwie drogi krajowe: nr 14 i nr 70. W placówce można sprawdzić jakie kredyty dla rolników, dla firm, czy dla osób prywatnych są dostępne. Personel doradców sprawdza oferty banków i przedstawia propozycje Klientom. Ponadto można zaciągnąć w placówce szybkie pożyczki – w zależności od firmy – na kwotę do 5000 lub 10 000 zł. Podczas konsultacji doradcy udzielają Klientom szczegółowych informacji odnośnie produktów finansowych.

Kontakt