Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Łomianki

Strona główna > Kontakt > Fines Łomianki

Fines

Łomianki

Fines Łomianki

Warszawska 222

05-092 Łomianki
tel. 577 775 092 , 577 775 093
lomianki@operatorbankowy.pl

Fines Łomianki

pn. - pt. 10.00 - 18.00

Warszawska 222
05-092 Łomianki
tel. 577 775 092 , 577 775 093
lomianki@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na obszarze Łomianek biuro kredytowe firmy Fines mieści się przy ulicy Warszawskiej w lokalu pod numerem 222. Osoby zmotoryzowane mogą pozostawić pojazd tuż przy budynku, na specjalnie wyznaczonych miejscach postojowych. W niewielkiej odległości znajduje się również przystanek autobusowy, dzięki czemu osoby z okolic Łomianek mogą szybko i bez problemów dostać się do naszej placówki. Na miejscu nasi doradcy udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty produktów finansowych dla firm, dla rolników oraz dla osób prywatnych. Fines współpracuje z licznymi bankami i firmami pozabankowymi, co pozwala zaprezentować interesantom najbardziej atrakcyjne kredyty i pożyczki.

Kontakt