Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Lidzbark Warmiński

Strona główna > Kontakt > Fines Lidzbark Warmiński

Fines

Lidzbark Warmiński

Fines Lidzbark Warmiński

Wysokiej Bramy 7

11-100 Lidzbark Warmiński
tel. 89 767 44 55 , 501 061 830
lidzbarkwarminski@operatorbankowy.pl

Fines Lidzbark Warmiński

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Wysokiej Bramy 7
11-100 Lidzbark Warmiński
tel. 89 767 44 55 , 501 061 830
lidzbarkwarminski@operatorbankowy.pl

Aktualności

Największy w Polsce operator sieci agencji kredytowych – firma Fines – pragnie zapewnić swoim Klientom łatwy dostęp do swoich bezpośrednich usług. Dlatego stale rozbudowuje siatkę swoich placówek na terenie mniejszych i większych miejscowości na obszarze całego kraju. W Lidzbarku Warmińskim biuro kredytowe Fines mieści się przy ulicy Wysokiej Bramy 7 w centrum miasta. W niewielkiej odległości znajduje się zabytkowy Zamek biskupów warmińskich. Dodatkowym atutem, oprócz dogodnej lokalizacji, jest rzetelne doradztwo finansowe. Pracownicy Fines udzielają informacji na temat produktów finansowych banków oraz firm pozabankowych klientom indywidualnym, biznesowym oraz rolnikom. Przedstawiają kredyty dopasowane do konkretnych celów oraz możliwości finansowych, a także szybkie pożyczki nawet do 20 tys. zł.

Kontakt