Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Leszno

Strona główna > Kontakt > Fines Leszno

Fines

Leszno

Fines Leszno

Narutowicza 27

64-100 Leszno
tel. 65 521 01 79 , 697 111 197
leszno@operatorbankowy.pl

Fines Leszno

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Narutowicza 27
64-100 Leszno
tel. 65 521 01 79 , 697 111 197
leszno@operatorbankowy.pl

Aktualności

Jeżeli poszukujecie Państwo w Lesznie firmy lub banku z najlepszą ofertą kredytową, to z pewnością w znalezieniu najbardziej dopasowanego produktu pomogą agenci Fines. Pozostajemy do Państwa pełnej dyspozycji. W przeciwieństwie do poszczególnych banków lub firm – możemy dokonać szczegółowej analizy porównawczej pożyczki, biorąc pod uwagę przede wszystkim Państwa oczekiwania. W naszej nieustannie rozbudowywanej bazie znajdują się jedynie kredyty sprawdzone oraz oferowane przez zaufane podmioty. Korzystając z pomocy naszych specjalistów w Lesznie zyskujecie Państwo także wsparcie ekspertów ds. finansów, którzy z przyjemnością doradzą przy wyborze właściwego produktu. Zapraszamy więc do naszej placówki oraz kontaktu z agentami (telefonicznego bądź mailowego).

Kontakt