Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Legnica

Strona główna > Kontakt > Fines Legnica

Fines

Legnica

Fines Legnica

Złotoryjska 70

59-220 Legnica
tel. 664 220 328
legnica@operatorbankowy.pl

Fines Legnica

pn. - pt. 9.00 – 16.00

Złotoryjska 70
59-220 Legnica
tel. 664 220 328
legnica@operatorbankowy.pl

Aktualności

Firma Fines Operator Bankowy jest obecnie największą w Polsce, niezależną siecią agencji kredytowych. Jedna z jej placówek agencyjnych zlokalizowana jest w Legnicy przy ulicy Złotoryjskiej 70.

Kontakt