Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Legionowo

Strona główna > Kontakt > Fines Legionowo

Fines

Legionowo

Fines Legionowo

Batorego 11

05-120 Legionowo
tel. 509 808 665
legionowo@operatorbankowy.pl

Fines Legionowo

pn. - pt. 10.00 – 18.00

Batorego 11
05-120 Legionowo
tel. 509 808 665
legionowo@operatorbankowy.pl

Aktualności

Bardzo dobre położenie placówki Fines na terenie miejscowości Legionowo stanowi znaczące udogodnienie dla Klientów. Biuro kredytowe znajduje się pod adresem Stefana Batorego 11 w sąsiedztwie miejskiego Rynku. W pobliżu przebiega droga krajowa nr 61 oraz znajduje się stacja kolejowa Legionowo. Gwarantuje to bardzo dogodny dojazd osobom z miasta i okolic, korzystającym z komunikacji publicznej oraz własnego samochodu. W placówce obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz rolników. Przedstawiamy kredyty oraz pożyczki z różnych banków oraz firm pozabankowych – uwzględniamy przy tym określone cele naszych Klientów.

Kontakt