Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Łęczna

Strona główna > Kontakt > Fines Łęczna

Fines

Łęczna

Fines Łęczna

Targowa 1/19

21-010 Łęczna
tel. 502 903 037
leczna@operatorbankowy.pl

Fines Łęczna

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Targowa 1/19
21-010 Łęczna
tel. 502 903 037
leczna@operatorbankowy.pl

Aktualności

Firma Fines, posiadająca rozbudowaną sieć agencji kredytowych na terenie Polski, ma swoją placówkę w miejscowości Łęczna przy ulicy Targowej 1 w lokalu numer 19. Dostosowane do profesjonalnej obsługi wnętrza oraz dogodna lokalizacja stanowią istotne udogodnienie dla Klientów. Doradcy Fines udzielają na miejscu informacji dotyczących produktów finansowych różnych banków i firm pozabankowych. Przedstawiają kredyty konsolidacyjne, gotówkowe, na rozwój biznesu, dla rolników, na samochód oraz wiele innych celów. Po dokonaniu analizy ofert z różnych instytucji przedstawiają najbardziej optymalne do kątem indywidualnych potrzeb Klientom.

Kontakt