Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Lębork

Strona główna > Kontakt > Fines Lębork

Fines

Lębork

Fines Lębork

Mikołaja Reja 28

84-300 Lębork
tel. 59 863 38 77
lebork@operatorbankowy.pl

Fines Lębork

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Mikołaja Reja 28
84-300 Lębork
tel. 59 863 38 77
lebork@operatorbankowy.pl

Aktualności

Firma Fines Operator Bankowy posiada rozbudowaną sieć placówek agencyjnych na terenie Polski. Jedna z nich zlokalizowana jest na terenie Lęborka przy ulicy Mikołaja Reja 28 w odremontowanym lokalu biurowym. Przystosowany został do jak najlepszej obsługi Klientów, zainteresowanych ofertą produktów finansowych różnych banków i firm pozabankowych. Placówka znajduje się w niedużej odległości od Urzędu Miejskiego. Położenie w centrum miejscowości sprzyja większej dostępności oferty szerszemu gronu odbiorców. Mieszkańcy Lęborka i okolic mogą bez trudności dotrzeć do biura kredytowego i skorzystać z pomocy doradców. Pracownicy Fines przedstawią dostępne kredyty i pożyczki, przygotowane z myślą o przedsiębiorcach, rolnikach, osobach prywatnych.

Kontakt