Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Kutno

Strona główna > Kontakt > Fines Kutno

Fines

Kutno

Fines Kutno

Królewska 35

99-300 Kutno
tel. 604 389 600
kutno@operatorbankowy.pl

Fines Kutno

pn. - pt.: 8.00 – 16.00

Królewska 35
99-300 Kutno
tel. 604 389 600
kutno@operatorbankowy.pl

Aktualności

Placówka agencyjna firmy Fines Operator Bankowy znajduje się na terenie Kutna przy ulicy Królewskiej 35, położonej w centrum miasta, w niewielkiej odległości od Urzędu Miasta. Należy do sieci agencji kredytowych niezależnego operatora i przedstawia ofertę produktów finansowych wielu banków i firm pozabankowych. W placówce można zasięgnąć informacji dotyczących tego, jakie kredyty oraz pożyczki są udzielane dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych.
W Fines doradcy prezentują dostępne rozwiązania finansowe dla rolników, przedsiębiorców z różnych branż oraz kredyty gotówkowe i konsolidacyjne dla osób prywatnych. Mogą zaprezentować również szybkie pożyczki od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Starają się dopasować ofertę do potrzeb i wymogów każdego interesanta. Doradcy finansowi udzielają szczegółowych informacji.

Kontakt