Zapytaj O kredyt

Zapytaj o szczegóły kredytu

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

Preferowane godziny kontaktu:

Wpisanie danych w polach nieobowiązkowych do uzupełnienia stanowi zgodę na przetwarzanie przez Fines S.A. podanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celach wskazanych w klauzuli informacyjnej poniżej. W każdym czasie możesz wycofać zgodę poprzez napisanie e-mail na adres iodo@fines.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Fines S.A. dostępnych jest w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych jest Fines S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot. Podane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania zgłoszonego w formularzu kontaktowym, w celach marketingowych, w tym profilowania, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia właściwej zgody dane osobowe przetwarzane będą także w celach marketingowych w zakresie określonym treścią zgody. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o prawach przysługujących podmiotowi danych osobowych, można znaleźć w Polityce Prywatności.

Fines Krzyż Wielkopolski

Strona główna > Kontakt > Fines Krzyż Wielkopolski

Fines

Krzyż Wielkopolski

Fines Krzyż Wielkopolski

Plac Zwycięstwa 3

64-761 Krzyż Wielkopolski
tel. 67 261 44 72
krzyzwielkopolski@operatorbankowy.pl

Fines Krzyż Wielkopolski

pn. - pt. 9.00 – 17.00

Plac Zwycięstwa 3
64-761 Krzyż Wielkopolski
tel. 67 261 44 72
krzyzwielkopolski@operatorbankowy.pl

Aktualności

Na terenie miejscowości Krzyż Wielkopolski placówka firmy Fines znajduje się przy Palcu Zwycięstwa 3. Lokalizacja w centralnej części miasta sprawia, że osoby zainteresowane ofertą firmy mogą bez trudności komunikacyjnych dotrzeć do biura kredytowego. Na miejscu doradcy udzielają informacji dotyczącej produktów finansowych – dedykowanych dla różnych podmiotów na różne cele. Przedstawiamy kredyty oraz pożyczki dla klientów biznesowych oraz indywidualnych, jak też starannie wyselekcjonowane rozwiązania dla rolników.

Kontakt